| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara TPU! Credeți ca de la anul se va începe școala normal? O sa fiu a 9-a și m-as bucura foarte mult sa înceapă normal, simt nevoie de a comunica cu mai multe persoane face to face și clasa a 9-a, începutul de liceu e foarte important pentru mine

Răspuns Câştigător
| EllaAndreea1655 a răspuns:

Inceputul liceului e impr pentru orice elev, nu doar tu, nu se stie sigur. Nu este nimic concret daca cazurile vor creste este posibila scoala online, dar daca sunt mai putine putem merge fizic. Bineinteles depinde si de scenariul localitatii respective.