| aurelgabriel a întrebat:

Buna Seara TPU!

Intrebare:Ce imi recomandati la clatite dintre Nutella si Finetti?
Vreau raspunsuri serioase, mie mi se pare ca finetti este un pic mai dulce nu stiu voi ce preferati?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Intre mercur si cianura ce sa alegem? alege mierea, măcar e ceva sănătos si benefic organismului tau

| Celcestietot a răspuns:

Asta da intrebare. Frate, mananci ce vrei, fiecare are propriile preferinte. Damn, strici o generatie cu aceasta intrebare...

| Sofer a răspuns:

Clătite cu nutella.

| gemeni6226 a răspuns:

Nutela e mai fina mai cremoasa dar asta nu inseamna ca e si sanatoasa.De cand am citit despre cit e de nociva nu mai cumpar nici una nici alta.

| Endoryus a răspuns:

Nutella cu alune. Cumperi alune separat si le sfarami tu cat poti si le amesteci in nutella. Te lingi pe bot dupa, te asigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mereu am mancat cu nuttela... (dar oricum ar fi, amandoua sunt bombe calorice, nu cred ca sunt foarte diferite)

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Eu prefer fineti

| TheWolfOficial1 a răspuns:

Eu prefer Nutella