| anonim_4396 a întrebat:

Buna Seara,TPU!happyVa rog dati-mi si mie niste mesaje mai noi de Craciun sa le trimit prietenilor,rudelor, etc...

Răspuns Câştigător
| LolaLollita a răspuns:

Buna seara! Uite aici: http://www.fetesibaieti.ro/mesaje/craciun.php?mesaje=20

1 răspuns:
| Adry123456789 a răspuns:

Catelus cu parul cret / sa ai jeep-ul in cotet / sa ai vila cu piscina / pe Madonna ca vecina / o lopata pentru bani / La anul si La Multi Ani!
Pe la geamuri cad stelute, iar pe foc sunt sarmalute, iar bradul e la locul lui, mosul e la treaba lui, sa ne fie noua bine, iaca si Craciunul vine. Craciun Fericit.'