| BRG a întrebat:

Bună seara unde vă face-ţi anul ăsta concediul?

Răspuns Câştigător
| BlacK EyeS LoVE BRoWn EyEs a răspuns:

In Austria si la Brebu.

35 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca la Busteni, oricum sigur in Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| micurutza2005 a răspuns:

Care concediu? pe criza astalaughingdoar sa visez la concediu mi-a mai ramas gratis, din pacate...

| DiDi a răspuns:

Oriunde vrea Doamne-Doamne să mă ducă, numai acasă să nu rămân!

| claudiea79 a răspuns:

Care concediu pe criza asta? daca am banii de telefon de mincare si de haine sa zic mersy. am fost in concediu in 1992 la codlea la strabunica si era foarte frumos/ si la sinaia este foarte frumos. daca am banii de o prajitura o consider rasfat. nu risipesc banii pe concedii ca nu stiu ce vremuri vin. sa cheltui toti banii intr-o saptamana dupa aia nu mai maninc o luna sau doua. in ziua de azi nimeni nu te mai imprumuta cu banii daca nu ai. sa se duca in concediu cei care au banii in plus

| DonAnonymius a răspuns:

Spania, frumos loc.

| georgegs a răspuns:

Africahappy

Răspuns utilizator avertizat
| sallysirop a răspuns:

Grecia, la tarala bunici, la munte si bineinteles cu prietenii prin oras laughing

| Elle2117 a răspuns:

Undeva departe de Romania.

| MusicisMusic a răspuns:

Am fost deja intr-o tabara, am reusit sa venim in Romania, vom merge:
-2 saptamani la Sydney-Australia (acolo va lucra tata 2 luna)
-1 saptamana la New York
-2 saptamani in Canada(la Niagara si in Montreal)
-cateva zile in Washingthon si cateva in Texas.
*scuse pentru greseli(nu prea scriu pe romana)

| Adelina_2192 a răspuns:

Pe Transfagarasani o saptamana in luna august.

| BamBum_3904 a răspuns:

Austria...

| Leiandra a răspuns:

In grecia, la poalele muntelui olimp, si pe plaja cu nisipul cel mai fin din europa

| *.*.*.Punky love .*.*.* a răspuns:

1.USA
2. Londra
3. O tabara de vara (acolo muncesc, ca insotitor in excursii)

| adina_6125 a răspuns:

Pai mie mi-au facut bunicii cadou o excursie in franta si italia de 2 saptamana. o sa merg intr-un oras din franta si o sa stau acolo o saptamana apoi merg la venetia si roma in itlaia si apoi in nu stiu ce tara o sa vizitez o pestera si dupa aia la vienabig grin.si inca fara parintibig grin. ura pentru mine!big grin

Răspuns utilizator avertizat
| florynnaa a răspuns:

Cred ca undeva la munte...cred ca pe la dunare...si s-ar putea pe la mare o sapt.nu stiubig grin

| Yiu a răspuns:

Thailanda, chiangraihappy

| šρяίηģ a răspuns:

Tokio... Voi pleca pe data de 12 iunie. Mi se pare un oras frumos. Voi sta 2 saptamani. :*

| Nini_6708 a răspuns:

In croatia, (la mare) vizitez un pic slovenia si merg si prin Londra.

| CoryCorina a răspuns:

Franta(Paris)si la Mamaia la un hotel Dornalove struck

| AnonymousisLegion a răspuns:

O sa merg la bunici...

| Adina_4189 a răspuns:

În tabără, cu cercetaşii în m-ţii Călimani, şi la Vatra Dornei şi dacă reuşesc la concertul Iron Maiden big grin, tu?

| Tiffany89 a răspuns:

Buna; D
Pai eu merg in germania, ungaria si la mare cred ca in grecia,,,
tu?big grin

| dodonika a răspuns:

Pai anul acesta imi fac concediul in romania ca nu am mai ajuns prin romania de un an jumate si totodata imi fac si nunta in august...

| red84ro a răspuns:

La mare la noi o saptamana si poate o luna in Filipine, Hong Kong dar voi combina servicul cu concediul acolo tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu inca.Azi incep serviciul si concediu am prin august 1 saptamana, ramane de vazuthappy