| Animeforlifee9921 a întrebat:

Buna seara. Vara aceasta voi fi domnisoara de onoare la o nunta. Ce ar trebui sa faca o domnisoara de onoare? Nu am fost niciodata si nu prea gasesc pe internet niciun sfat.
P.S: pentru seara la restaurant,am un top si o fusta cu paiete de la Sinsay. Ar fi ok outfitul, sau trebuie ceva mai simplu?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa te culci cu mirele in primul rand daca accepta și ea o faceti in 3, sa iti cumperi o rochie de mireasă, un inel, sa te bagi in rate pe 20 de ani, după nuntă amor in grup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa pui o poza cu rochia?

| Animeforlifee9921 explică (pentru anonim_4396):

As vrea sa pun, dar nu stiu cum

| anonim_4396 a răspuns (pentru Animeforlifee9921):

Fie cauti imagini cu rochia pe Google, dupa numele marcii pe care o are inscrisa pe eticheta ( sau chiar al site-ului de unde ai cumparat-o, daca nu mai ai eticheta si nu mai retii marca rochiei ), apoi copiezi linkul imaginii cu copy + paste si il pui aici, fie faci o poza rochiei apoi o incarci pe imgur
( descarci aplicatia din Google Play )

https://www.google.com/......ps?/search

| Continchiscontsters a răspuns:

Nu înțeleg blugi ce avea da fiecare îmbracă cei place laughing)))