| SorinM2017 a întrebat:

Vin si eu cu o problema. Cand inchid caldura(Ariston) imi picura un calorifer jos la imbinarea tevilor si 2 pe la robinete. Cand dau drumul la caldura, nu mai picura nimic. Care ar fi problema, ce trebuie sa fac? sad

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Problema este cu tevile, nu au fost imbinate bine sau au aparut defecte in timp. Cheama un instalator sa vada despre ce este vorba.

| Sorin_Moraru_1988 a răspuns (pentru Dismally):

Presiunea e de 2.3 bari. Si cand e caldura in calorifere si cand e oprita...