| ViBE a întrebat:

Buna si salut am o noua intrebare adica mai mult o rugaminte :
Daca cineva joaca Counter Strike caut si eu un clan ...va rog eu mult daca aveti clan in Counter Strike ziceti-mi si mie
Caut clan Counter Strike joc destul de bine puteti sa ma si probati pe un server daca vreti daca are cineva si e dispus sa ma primeasca mai cb pe id mister.toni
Multumesc

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca u esti in poza aia e clar...stai si noapte probabil ca altceva n-ai ce face(dai la peste). clanuri in counter strike? mai viseaza dar inchide ochii de data asta

| martinalex a răspuns:

Da am eu clan de cs ma gasesti la id-ul roa.adrian vb diseara pe la 8