| Me27 a întrebat:

Spuneti-mi si mie replici din desene gen: iaba daba duu, sau hakuna matata sau rada rada

6 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Din ed, edd si eddy:
-Hei, Scandura te cheama mata!
http://www.youtube.com/watch?v=I-e0GTeLxU0

si

1. " E strigator la cer " ( Andy Anderson - Viata cu Louie )
2. " Te-am auzit " ( Andy Anderson - Viata cu Louie )
3. " Huga buga-buga " ( Eustache - Curaj Cainele cel fricos )
4. " Caine prost " ( Eustache - Curaj cainele cel fricos )
5. " Scandura te striga mata " ( Jimmy - Edd, Edde si Eddy )
6. " what's up doc " ( Bugs Bunny - Looney Tunes )
7. " Ouuu! Ce face butonul asta? " ( DeDee - Laboratorul lui Dexter )
8. " DeeDee ce cauti in laboratorul meu?" ( DeDee - Laboratorul lui Dexter )
9. " O zi obisnuita in orasul Townsville " ( Comentarorul de la inceput - Fetitele Powerpuff )
10. " O sa cuceresc lumea muahaha " (MojoJOJO - Fetitele powerpuff )
Pa, pa.

| fuzzer a răspuns:

Aha,Hey puicuto.smug

| fuzzer a răspuns:

Oh,eu,you,vai,sunt sexy-Bravolaughing

| Madutzza98 a răspuns:

Zoincks laughing,

| carbit09 a răspuns:

Hu ha ha jonny bravo