| denysa_5222 a întrebat:

Spuneti-mi TPU cum as putea sa-mi acopar cu parul fruntea, deoare ce am fruntea lata si toata lumea rade de mine!? fundita! Promiit!

Răspuns Câştigător
| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Incearca sa-ti faci un breton drept, gen asa: http://www.google.ro/......tp?/imgres

Bafta!

| denysa_5222 explică (pentru vreauTotulSauNimic):

Mersi mult! da imi place frizura acesta de mai sus dar eu am parul foarte cret(scuze am uitat sa scriu mai sus in intrebarea mea) si nu prea pot sa imi fac acest breton, dar mersii de idee!

3 răspunsuri:
| PatyKan a răspuns:

Pai te-ai gandit sa iti faci breton? Poate ar fi o idee buna, insa depinde si de forma fetei tale. Cauta pe net, ca gasesti mai multe articole pe tema asta.
happy