| DianaDidi95 a întrebat:

Spuneti-mi "visul" vostru de vara. Adica ce v-ati dori sa faceti in vacanta?happy

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

In primul rand, sa fiu sanatoasa sa nu mai trebuiasca sa merg la doctori.si in al doilea rand as vrea sa calatoresc,cu masina sau cu barca,sa merg in spania si in grecia, sa ma plimb, sa merg la discoteci si sa mananc tone de inghetatalaughing

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa merg, pentru o luna intreaga, la Paris, si sa bat fiecare piatra de acolo! TOATE obiectivele turistice (sau nu), incluse!

| Deleb a răspuns:

Sa-mi vad sufletul pereche :X (si normal sa ma distrez \dancing)

| DianaDidi95 explică:

Asta da distractie, "σяίgίηaℓ "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu n-am vacanta sad