| camy_1834 a întrebat:

stiati ca raluca admin.site`ului e vedeta de la TVR1.Raluca Moianu? care avea emisiunea aceea Iarta`ma? eu am aflat de curand pa-pa

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Te-ai incurcat.Nu este asawinkingSunt 2 persoane diferitebig grin

cami
| cami a răspuns:

Mi-ar fi placut happy. Dar ceilalri au dreptate, poate ca tu ai vazut numele "Raluca Moianu -TPU" si ai facut o asociere, cand e fapt era Raluca Moianu e invitata site-ului TPU, si nu adminul.
Dar. mi-ar face placere sa ai dreptate! happy

HepHap
| HepHap a răspuns:

Ai incurcat blidele, camy...Raluca Moianu a fost invitata de Raluca TPU acum ceva timp pe site...sunt doua persoane diferite

http://209.85.129.132/......tp?/search

| BUBULINA a răspuns:

Adica ce vrei sa spui?
ca Raluca TPU este Raluca Moianu?

| BUBULINA a răspuns:

Camy pe Raluca TPU o chema DI... U numele de familie
ai facut confuzietongue

| Abcfunny a răspuns:

Da?:O nu stiam de unde ai aflat?

| frida0purple a răspuns:

Nu stiam.

| florar a răspuns:

Nu stiam. dar nu e frumos sa vb la pers a IIIa cand persoana e de fata...

| spiritul a răspuns:

Nu stii bine tu

| camy_1834 explică:

Florar..am vb eu la persoana a ||| a?

| camy_1834 explică:

Da bubulina. ea este am citit undeva pe net. dar numai gasesc acum.era si poza ei deci ea este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, de ce?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Dacă nu divulgi sursa, nu te cred!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de preferat ca Raluca, admin. tpu.ro sa ramana anonim pentru ca probabil sunt si obsedati pe site sau cine stie ce le poate debita capulhappy