| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cat costa un bilet de avion Bucuresti-Torino? eu as vrea sa plec in vacanta de iarna in Italia dar nu stiu cum ar fi mai convenabil ca pre sa merg cu autocarul sau cu avionul. M-am uita pe internet dar nu m-am lamurit prea tare, pentru ca nu am zbor direct spre Torino ci cu escala.plus ca pe langa pretul biletului mai intra si alta taxa, cum ar fi bagajele.As vrea sa stiu daca a fost cineva si cam cum sata treaba, pentru ca eu o sa merg singura si as vrea sa am o idee. Multumesc!

1 răspuns:
| Lora a răspuns:

In Italia n-am ajuns, dar merg de 7 ani intr-una in Grecia si locuiesc in Franta.Cu autocarul chiar daca platesti mai putin se acumuleaza foarte multa oboseala, apoi iarna se pot intampla multe, cu avionul ajungi in cateva ore fresh si fara batai de cap, atat doar ca platesti biletul putin mai mult, iar in perioada asta chiar costa biletul destul.Cu cat il cumperi mai devreme cu atat e mai ieftin.