| Nimeni20192018 a întrebat:

Stie cineva ce varsta are Cocos Felix si ce boala a avut? Ma refer la Cocos Felix cel cu canalul de YouTube, nu Cocos Cristina. Sunt curios ce varsta are si spunea in niste episoade ceva de boala si a dat de inteles ca a avut o boala! Stie careva ce varsta are si ce boala a avut?

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

O fi avut matreata, o boala incurabila si grea nu trece caci alea sunt boli serioase, daca acesti youtuberi pun la socoteala si raceala e problema lor si eu am avut boala de care am scapat se numea nesimtire.

| Nimeni20192018 explică (pentru Simpatic):

Si pe cine faci nesimtit pe mine sau pe Felix? Ca din ultima fraza dai de inteles ca faci pe cineva nesimtit.

| Simpatic a răspuns (pentru Nimeni20192018):

Nici- nici, asa mi-a venit atunci sa scriu.