Întrebare recomandată | AndreeaCoptu a întrebat:

Stie cineva cum pot sa imi vopsesc ghiozdanul? Mi s-a decolorat si vreau sa il fac mai atractiv.

Răspuns Câştigător
| diapopa a răspuns:

Buna happy
exista vopsea pentru textile permanenta
sper ca te ajuta aceasta informatiewinking

3 răspunsuri:
| ArinaWolf a răspuns:

Cea mai ieftina si usor de folosit metoda este vopseaua acrylica. Nu este permanenta dar se duce greu de pe textile. Eu mi-am pictat o pereche de colanti si arata aproape ca noi si i-am spalat de cateva ori.
Daca ai timp si bani, vopsea pentru textile happy

| Emira21 a răspuns:

Poti folosi spray din axela pentru graffity, sau daca are mami acasa putin clor, decolorant, ai putea-o ruga sa-ti faca un fel de "pattern" model foarte cool usor si rapid ☺ eu am facit asta cu cateva articole de imbracaminte pe care din greseala le-am murdarit de vopsea, si au iesit super!
Sper sa iti foloseasca informatia asta

| Antrica a răspuns:

Sunt de cumparat crayole pentru material textil si poti sa il colorezi la loc in plus poti sa il folosesti si pentru sireturile albe