| CrysaCrysy a întrebat:

Stie cineva cum se face o coperta, dar nu de revista adevarata ma refer pe calculator? Explicati. FUNDA! Multu!♥

4 răspunsuri:
| Alecsyyya a răspuns:

Aceasta poza se poate face in Photoscape daca cunosti programul. Ce ai zice daca mi-ai lasa id-ul (prin mesaj), si o sa iti trimit pe mess niste tutoriale foto? Daca nu vrei, o sa iti las unul scris, spune-mi doar.
Fundita?

| daassh a răspuns:

Downloadezi photoshop-ul si apoi iti faci un model(in mine) si apoi incepi sa-l creezi, tutoriale la photoshop in romana gasesti pe http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/photoshop/
Succes!

| crina_1119 a răspuns:

Deci intri pe google cauti "PiZap" si intri. Nu trebuie sa il downlandezi doar sa incarci poza care vrei sa o faci coperta, ii pui ce vrei pe ea, o decorezi cum doresti iar apoi dai save sus in dreapta si atat. Succes. funda?