| Cosmin_Radu_1995 a întrebat:

stie cineva daca in spital exsista aparatura pentru a scoate un tatuaj? sau e doar la saloane de tatuaje?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In saloane autorizate.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Uite ce am gasit.
http://www.sfatulmedicului.ro/......laser_1410
Te poti adresa unei clinici particulare care au aparatura dotata.
O zi buna sa ai:)

| darrio2007 a răspuns:

Tatuajul ti l-ai facut in spital? Banuiesc ca nu.Deci ai raspunsul meu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici in spital nici in saloane de tatuaj, exista cabinete medicale private specializate in asa ceva

| OnuOnulică a răspuns:

Exista insa nu toate spitalele au un asemenea aparatura.
Eu zic sa mergi si sa intrebi la un salon de tatuaje poate te vor ajuta ei.

| neutrino a răspuns:

Si in spitalele de chirurgie plastica exista asa ceva.