| denisag0g0 a întrebat:

Buna stie cineva exercitii pentru a slabi repede si ceva dieta Fundita

3 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Sport.

| denisag0g0 explică (pentru Anemona2020):

Bine.....stieam si eu ca prin sport dar eu ma referam la niste vidioclipuri recomandate pentru a putea slabibig grin

| Adele22 a răspuns:

Dupa cartea lui Paul McKenna-"Te pot face să slăbeşti ", dietele sunt inamicul slabitului.(scade masa musculara nu "grasimea"). Iti recomand aceasta carte! Daca o vei respecta sunt sigura ca vei reusi sa slabesti pana la greutatea dorita!winking