| aleee5262 a întrebat:

Buna! Stie cineva niste camere foto profesionale pentru incepatori? As vrea un aparat foto bun pana in 2500 de lei sa zicem. Daca aveti ceva sugestii va rog sa ma ajutati. Mulțumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

La banii ăștia îți iei un telefon ca lumea și ai camera foto super.

| Iote a răspuns:

Daca esti incepator, nu iti iei camera profesionala. Inveti prima data pe una ieftina. Apoi cand stii sa faci fotografii, iti cumperi si una profesionala.

| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu consider ca daca iti doresti un produs de calitate ar trebui sa investesti putin in el. Eu iti las un site unde gasesti mai multe modele si detalii despre fiecare model in parte: https://www.gardianul.ro/electronice/cel-mai-bun-aparat-foto-compact/