| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva sa-mi explice cum sa instalez tomb raider anniversary?

2 răspunsuri:
| cristina_2872 a răspuns:

Din pacate nu stiu dar acelasi joc il caut si eu pentru. il am pe Legend, Wnderworld si Tomb Raider 2 si 3. Am doar demoul la Aniversary.

| negrudan2010 a răspuns:

Deschizi fisierul setup de la joc si iti apare o fereastra de instalare si scrie ca extrage din setup si dupa aceea iti apare jos next apesi next dupa aceea iti apare unde vrei sa îl instalezi sau se instaleaza el direct in program files si îţi apare si daca vrei sa faci shortcut pe desktop pe Quick launch si pe start menu