| anonim_4396 a întrebat:

Bună stimate doamne /domnișoare va place masajul (în talpă)? In special daca stati toata ziua la birou pe tocuri. O seara frumoasa va doresc si multă sanatate.

Răspuns Câştigător
| FoundYouLover a răspuns:

Mie imi place, in talpa si la degete, ca am probleme cu circulatia sangelui si bataturi cand stau mult in picioare.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru FoundYouLover):

Tocuri purtati?

| FoundYouLover a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Nu la serviciu, ca nu puteam, pana acum am a vut numai joburi la care de multe ori am stat mai mult de 8 ore pe zi in picioare, de genul 11-14 ore in picioare.

7 răspunsuri:
| Ralukafay a răspuns:

Da,aproape tuturor le place.

| Fumiko a răspuns:

Da,cred ca toata lume iubeate masajum.

| Diana12222 a răspuns:

Da imi place, mai ales dupa un dus sa mi se faca un masaj ar fi perfect