| Dya22 a întrebat:

Buna!Stiti cumva cum as putea selecta decat o parte(o imagine)dintr-o revista?Vreau o imagine(doar imaginea)pentru a o lipi si de cate ori incerc sa o copiez se copiaza toata pagina revistei.Am nevoie rapid de un raspuns!
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Maria428 a răspuns:

Pe PhotoScape. Mai intai downloadezi PhotoScape-ul. Intri la EDITOR si pui poza pe care o vrei. Iti va aparea undeva mai jos : Home, Object, Crop, Tools. Dai la Crop si iti alegi partea pe care o preferi.

Sper ca te-am putut ajuta :*

2 răspunsuri:
| Dya22 explică:

Multumesc pentru raspunsuri!
Insa as vrea sa mentionez ca doresc un program online.

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Eu as pune-o pe telefon, pentru ca pe telefonul meu pot decupa o poza(la poze dintr-astea te referi nu?).