| anonim_4396 a întrebat:

Buna, stiti cumva daca se fac angajări la Profi?

14 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ar trebui să întrebi la profi.

| SilentRain a răspuns:

Depinde de fiecare județ în parte

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Scrie la mine in profil din ce judet sunt.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai bro, în cazul asta fa-ți frumos mâine CV-ul, și mergi și întreabă la Profi

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Da o sa vad happy mersi frumos ti?

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce face, ma? laughing
N-ai pentru ce sa îmi mulțumești ca nu ți-am făcut angajarea, bafta

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ti pup am vrut sa spun da o arătat semnul exclamării! Nu mai conte, hai noroc.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Hai noroc suna mai bine pentru mine thinking
Pupa și tu o mâță, un câine

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Pai și tu ești o mâță da una inabordabilă laughing și fără suflet

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

*Fără suflet* ahh suna atât de sublim
Nu sunt mâță, ultima data când am verificat încă mai arătăm a om

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Mare mi mirarea drăcovenie mica și nesuferită love struck

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Mică nu prea, nesuferita 200%big grin
Groaznic emoticon

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Îmi aduci puțin a drac, a Satan, nu îți plac lucrurile frumoase, sensibile, romantice... Ești cea mai rea persoana și drăcoasă te las feblețe cu coarne sa dormi vise plăcute vârcolacii sa te sărute

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Întreaba la Profi din județul tau daca se fac angajări. De exemplu la un Profi din Botoșani (să zic) se fac angajări, dar la Profi din București poate nu se fac. Întreba la Profi ca ei stiu cel mai bine.