| eva9999 a întrebat:

Stiti cumva unde pot gasi carti scrise in germana dar care sa fie traduse in romana?

1 răspuns:
| Baton a răspuns:

Una singura stiu eu care se numeste DICTIONAR.
tu ai traduce o carte scrisa in germana daca nu sti limba germania sau daca ai sti limba germana ai face asta de gratis?
ce interes crezi ca au oamenii sa cumpere o carte tradusa din lb germana in romana avand in vedere ca nu e mare lucru diferit... eventual titlul sa fie diferit de cel din romana ca in rest sunt aceleasi carti ca si la noi.
crezi ca cumpara cineva avand in vedere ca in Romania nu prea se mai citesc carti fara sa ai nevoie de asa ceva? prea putin cei tineri in nici un caz.mai bine stau pe mess decat sa citeasca o carte tongue