| EvelinaAndreea123456 a întrebat:

Stiu ca o sa sune putin cam ciudat.happy Intr-o zi ma uitam pe internet si am vazut numere de telefon de la niste vrajitoare.Am luat numarul de la una si am contactat-o pe Wapp.I-am cerut sa imi aduca fostul iubit inapoi si ea a spus sa ii trimit 5 milioane si se rezolva, iar apoi i-am dat datele. poza mea si a lui si mi-a citit un descantec si a zis ca in cateva zile daca îi dau banii da drumul la rezultate.Voi ati fost vreodata la vrajitoare sau credeti in magie? Eu nu prea cred in astea dar totusi m-ar tenta sa încerc.

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori ai foarte multi bani si nu iti pasa deloc de cei 500 lei, ori ai foarte putina minte. Probabil varianta a doua. In orice caz nu incuraja sarlataniile alea.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, poți încerca. Cel mai rău rezultat posibil este să dai banii și să vină iubita înapoi. Vei ajunge să crezi în vrăjitoare.
Dar cum ar fi să ți-o aduc eu, și să îmi plătești după?

| Andreeush a răspuns:

Ești nebună, nu poți obliga pe cineva să stea cu tine dacă nu vrea.
Iar astfel de șarlatani nu fac decât să scoată bani de la fraiere ca tine.

| Sofer a răspuns:

Aiurea sa dai bani asa aiurea.

| LPCTSTR a răspuns:

Pe bune rolling on the floor
Ce pisici aveti oameni buni?
La 500 lei il luam cu forta pe fostul si-l si legam.

Crezi degeaba in magie si rahaturi, dar noi hai sa umplem buzunarele tiganilor ca de', "magie"...

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Nu-ți recomand să o faci, e sigur o țeapă.
De unde știu?
Uită-te la asta.
https://www.youtube.com/watch?v=HumQ85ZEu8E
Vrei și să râdem puțin?
https://www.youtube.com/watch?v=3WtJ0aR4J-w

| Willis a răspuns:

Să ți minte cât trăiești. Toate chestiile cu vrăjitorii, sunt minciuni. Cine crede în ele nu gândește normal. Și pierde și timp și bani, și va fi și dezamăgit. Ai văzut tu țigan sau țigancă să muncească angajați la 8 ore pe zi? (sunt și excepții, dar ăia nu fac vrăjitorii, în cel mai rău caz, sunt lăutari, am avut colegi așa). Dar altfel țiganii vor bani, dar să nu muncească prea mult. Deci, nu te lăsa păcălită, fiind cu gândul la fostul. Zice bine cineva într-o melodie : " lucrurile trebuie să le faci să se întâmple.". Nu să mergi la vrăjitoare.

| M1989 a răspuns:

Sincer din cate mesaje ai postat aici imi dau seama ca nu esti bine de loc sufleteste! Impacate cu ideea ca nu a fost sa fie pentru tine. Te rog pentru binele tau nu arunca 500 de lei pe apa sambetei pentru ca iubirile sunt date de dumnezeu nu de vrajitoare! Acum daca mie imi place Shakira insemna ca daca voi merge la vrajitoare ca pot fi cu ea? Fi realista ca lumea-i plina de sarlatani, care iti i-au bani si atat. Cautati si tu un alt iubit?

| AndraLavi a răspuns:

Nu cred in magie, cred doar in Dumnezeu. El poate face singurele miracole, si daca tu nu mai esti cu fostul iubit, nu e tragic inseamna ca asa a trebuit sa fie. Nimeni nu iti poate spune ce va fi maine, pe cine vei iubi peste 5 ani, sau daca vei castiga la Loto 6/49. Daca toata lumea ar cunoaste raspunsurile la multe intrebari legate de viitor gandeste-te putin, ce rost ar mai avea viata sa o traiesti daca totul e deja pus pe tava?

| EvelinaAndreea123456 explică:

Spune

| EvelinaAndreea123456 explică:

Dami insta.

| NatsukiItzHere a răspuns:

Din punctul meu de vedere tipul nu merita, lasa banii si incearca sa uiti de el, fostul tau e un fuckboy daca ii pot spune asa :/

| Dumy1234567123 a răspuns:

Nu e bine sa ceri ajutorul vrăjitoarelor ...mai bine roaga-te lui Dumnezeu...El sigur te va ajuta și dacă nu înseamnă ca asta nu e bine pentru tine sau este doar o încercare prin care treci?