| NoOne18 a întrebat:

Buna studenti! Ce ati auzit, facem facultatea online sau facem cursurile fizic?

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Faceti cursuri online si primiti diplome virtuale. tongue

| romeo78 a răspuns:

Cei vaccinați fizic, nevaccinați on-line. Dacă în localitate se depășește 6 cazuri la 1000 de locuitori, on-line toată lumea.
Prioritate au anii terminali, care vor face mult mai mult ore fizic.
În rest, Dumnezeu cu mila!
Urmează o toamnă politică extrem de fierbinte, deci nu știe nimeni cât timp va rezista acest guvern.
Dacă nu va rezista, cine îi urmează nu se știe ce vor face!

| JustDeedee a răspuns:

Bună! Depinde de fiecare universitate în parte. Totuși, se aude că iar va fi acea împărțeală: o parte din noi vor face orele on-site în primul semestru, iar ceilalți on-line în primul semestru, mai apoi se inversează rolurile. Mai așteptăm.

| sierra1 a răspuns:

PROPUNE ministrul cursuri face-to-face până o rată cumulată a infectării de șase la sută

| Frank51 a răspuns:

Noi am făcut fizic tot anul trecut, când erau cazurile la apogeu, deci nu văd de ce am face online acum...