| Fabiano21 a întrebat:

Buna, sunt a 12 a din pacate am rămas corigent la mate, am o nelamurire. Deși am rămas, am participat la cursul festiv si am primit diploma de 12 clase. E normal? Ca ma gandesc ca nu ar fi trebuit să o primesc dacă am rămas deoarece in teorie nu am absolvit dacă nu am trecut la toate materiile. Dacă nu trec ce fac cu diploma? Sau oare o sa trec pur si simplu (bineinteles o sa invat pana atunci dar ma intreb)

1 răspuns:
| MValentin a răspuns:

Nu stiu fiix... dar stiu ca exista corigenta in toamna sau ceva de genul. Si probabil ti-o dat-o ca poti da aia, nu stiu sigur dar ar fi ok sa iti intrebi diriginta/dirigintele sau sa suni la secretariat