| iyony19 a întrebat:

Sunt abonata la vodafone si vreau sa profit de punctele de loialitate pe care le primesc cumparandu-mi un telefon, fara sa-mi prelungesc abonamentul, si fara sa-l cumpar la abonament, doar din acele puncte. Daca am 120 de puncte care este pretul maxim pe care il poate avea telefonul pe care il pot cumpara din ele?

1 răspuns:
| Bellynda a răspuns:

Suna la rel cu clientii sau mergi direct la ei si vezi ce ti poate oferii, eu asa am facut happy