| cata1123 a întrebat:

Buna sunt Cata ma rog asa imi zic prietenii. Cunosc o fata pe care o plac, are prieten de un an si vreau sa o cuceresc i-am zis ca o plac dar mi-a zis ca am lasat-o fara cuvinte.Cum o cuceresc?

Răspuns Câştigător
| HoneyBunnie a răspuns:

Pai daca ai lasat-o fara cuvinte, si tacerea-i un raspuns. Deci daca nu te-a refuzat din prima poate si ea te place. incearca sa mai vorbesti cu ea, totusi nu insista daca zici ca are prieten

1 răspuns:
| Inovation31 a răspuns:

Pai cati ani ai si cati ani are prietenul ei ca daca incerci asa risti sa te cafteasca prietenul ei invit`o si u in parc undeva fa`o sa te simpatizeze si apoi invit`o cat mai des seara ar fi mai bine si daca merge sarut`o usor pe obraz cand plecati si daca te saruta si ea dai direct pe buze big grin