| Deea_Andreea_2000_NnX3 a întrebat:

Buna,sunt clasa a 5 a.De Ziua Indragostitilor la scoala se organizeaza un concurs de karaoke.In ce limba sa cant melodia in engleza sau romana? Puteti sa-mi dati un nume de melodie care as putea sa-o cant?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa canti in engleza o melodie de-a lui Shawn Mendes nu stiu, mie imi plac foarte mult, dar daca tie nu iti plac atunci alege ce iti place.

| AdelaElena88 a răspuns:

Selena Gomez - Love you like a love song
Irina rimes -Visele
Ceva de la Alina Eremia
Elena Gheorghe ecou
Chiar nu știu, eu zic sa cânți ce crezi ca știi mai bine

| forlucky a răspuns:

NU inteleg de ce ceri un sfat despre ce iti place mai mult. Canta in ce limba doresti ( pe care o stapanesti mai bine) melodia dorita.