| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a şi nu m-am decis încă la ce profil să merg. Îmi place engleza, istoria şi psihologia.

Aş vrea să ştiu dacă este cineva la Ştiinţe sociale sau Filologie şi cum sunt orele, ce se predă.

P. S. Sunt din Sibiu, în caz că mai e cineva.

2 răspunsuri:
| oana1 a răspuns:

Buna eu sunt la pofil filologie si orele sunt bune si forte usoare mate faci dor 2 ore pe saptamana si faci si engleza si psihologie pai faci 3 ore de engleza pe saptamana si de psihologie faci 2 ore pe saptamana si de istorie 3 ore pe saptamana si orele sunt forte usoare dar acu e alegera ta daca dai la profil filologie sau nu bafta in ceea ce faci

| gabytza2011gabytza a răspuns:

Eu sunt la stiinte sociale da din alt oras p este profilul perfect sa te duci akkolo entru ca orele de bza sunt elngleza isoria s la aceste materi vei da si teza se preda bine mie imi place la ce profil sunt nu vei face matematica decat 2 ore iar profesori ceilalti nu cred ca vor fii insisteniti cu celelalte materi.inca un lucru este mai greu ca romana vei face numai comentariisad succes