| Madi11 a întrebat:

sunt convuza, ce sa cumpar ipad 2, sau ipad 3, dar nici nu stiu ce pot face sau care e diferenta sau, daca se merita la ipad 2 cu wifi, wifi+3g sau, ipad 3, wifi, wifi+cellular, dar din cate am auzit ipad 3 are probleme este adevarat?

Răspuns Câştigător
| xxralumaryxx a răspuns:

Bunahappy Eu am ipad 2 e ff bun ti-l recomand si diferenta nu stiu sa iti zic care e si sincer celular nu are sens daca deja ai telefon. Poate diferentele sunt unele minore unul stie ceva in plus fata de celalalt. Exista o gama intreaga de ipaduri unele portabile altele conexiune wifi la internet. Nu stiu ce sa zic parerea mea ca ipad 2 portabil e cel mai sigur. I pad 3 are memoria naspa m-am uitat si la acela inainte sa il cumpar acum 6 luni si mi s-a parut naspa. Bafta la alegere.winkingFundita?batting eyelashes