| pcsisoft a întrebat:

Sunt curios care a fost cel mai frumos an din viata voastra? AL MEU A FOST ANUL 2010, dar al vostru?

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Toate... Ma bucur de fiecare an in parte!

| WaterDrop a răspuns:

Erm, imi aduc aminte, se intampla prin 1837, in august.Eram in vacanta cu familia in Scotia.Ne cazasem langa un lac mare si intr-o seara l`am intalnit pentru prima oara.Ma jucam pe mal si deodata i-am simtit respiratia greoaie in ceafa. Avea un gat lung si aripioare dorsale.Incremenisem, dar el aparent avea chef de joaca.M`a lins vesel pe fata si m`a plimbat pe spatele lui pe toata suprafata lacului.Am fost foarte fericiti, ne vedeam zilnic si ne balaceam toata ziua.Pana au aparut niste nesimtiti si au inceput sa ne faca poze.De atunci au inceput sa-i spuna monstrul din lacul Ness.Pff, ce an, ce an, cel mai bun!

| deeeaqq a răspuns:

2014 şi 2016, posibil să fie şi anul ăsta

| Doarunaltutilizator a răspuns:

2016 deoarece eram atunci in a opta si stii ca era agitatie cu examenele cu intrarea la un liceu ca lumea si despartirea de colegii din gimnaziu si alte lucruri, au fost atatea lucruri in acel an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suma intamplarilor faine din viata mea, chiar daca le-au depasit pe cele mai neplacute, nu ma poate face sa afirm ca un an a fost cel mai frumos din viata mea. Fiecare an mi s-a parut echilibrat.

| copilaroasa2k17 a răspuns:

2014 happy