| gutue a întrebat:

Buna sunt Gabriela si as avea o intrebare celor care pot sa-mi raspunda, despre grupa sanguina...cum pot sa aflu ce grupa de sange am daca mama are A2 iar tata O1?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poti sa afli numai daca iti faci analiza. Ai 75% sanse sa ai grupa A2 si 25% sanse sa ai grupa 01.

| Roxana_6190 a răspuns:

Si la mine mam e A2 si tata O1 si eu sunt A2, dar la mine a aflat prin analije de sange facute la nastere! Sper ca te-am putut ajuta! Sper sa ne mai vedem

| Lale_2033 a răspuns:

Nu poti afla decat daca iti faci analizele, care nu sunt deloc scumpe (10lei). Oricum tinand cont de grupa parintilor tai e foarte posibil sa ai grupa unuia dintre ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

..http://209.85.135.132/......tp?/search