| CarameleCuLapte a întrebat:

Bună, sunt în clasa a 6a și din clasa a 5 a sem 2 sunt la o noua scoala, adică de anul trecut, și suntem 21 de copii, iar fete cu tot cu mine suntem 9, și m-am împrietenit sa zicem cu 3 fete, și una dintre aceste 3 este venită de anul acesta, și azi am ieșit cu ele 3 în pauza și mi-au spus sa plec în clasa ca cică mă țin după ele, și eu le-am spus ca vin cu ele în pauza, și au spus ca mereu vor fi doar ele 3, și apoi m-am simțit prost, și nimeni din clasa nu mă baga în seama, și nimeni din școală, alții din alte clase se uita ciudat la mine, mă scuipa și își bat joc de mine. Menționez ca sunt vedeta la modelling și nimeni din școală nu mi-a cerut autograf, și alți copii mai zic ca sunt urâtă cu spume și ca am păduchi, și le spun ca sunt fotomodel și ca sunt controlata la săptămână de păduchi, și nu mă crede nimeni, a, și când fetele din clasa mea fac selfie, mă "bag" și eu în poza și ele mă dau la o parte ca cică stric poza, dar sunt defapt cea mai frumoasa. Ce sa fac?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce chestie! De obicei vă miros imediat. Abia acum m-am prins că eşti troll.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Am 'detector' anti-trolling la mine-n maneca, din prima am mirosit-o, refuz sa cred ca exista fetita precum ea!

| NOname a răspuns (pentru Drimmero):

Până astăzi a reuşit să mă păcălească. Însă acum e un trolling atât de evident... încât nu poate fi o simplă naivitate de copil.

| Drimmero a răspuns (pentru NOname):

Slabut trolling, pe langa ce am intalnit eu. O sa pun eu o vorba buna sa invete si ea trolleala, asta e o nimica toata!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Frumos, complotezi cu dusmnaul straight face

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu am nimic cu ea, am avut o singura disputa cu ea, dar s-a incheiat cu tratat de pace. Nu pot sa intru pentru tine in razboi, maestre/

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Usor prietene ca glumesc. Ca fac misto mult e una dar nu sunt idiot. Nu e ca ma duc la culcare cu " firar naibi tu noname si flori" sau mai stiu eu ce, nu tin rautatea in mine atat. Faptul ca noi 2 vorbim ar trebui sa iti fie un bun exemplu, avand in vedere cum ne-am cunoscut laughing.

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Fireste ca in spirit de gluma am primit mesajul si l-am trimis. Pe tema homosexualitatii m-am contrat cu NoName, la fel si cu tine, acum nu mai am treaba

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Drimmero):

Cert e ca ma iubeste fata aia, ma umple de voturi. Cred ca ma si viseaza noaptea :X

| Drimmero a răspuns (pentru UnBroken2016):

Bwuahahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tot ce știi să faci e să te dai mare că ești fotomodel și alte minuni din astea, de ce te mai întrebi de ce te ignoră toată lumea?

| BadAngel3 a răspuns:

1. Sunt de acord cu Ljus.
2. Din cate a spus el, reflecteaza putin si vezi, oare de ce nimeni nu te place?
3.Nici eu nu te plac. Hai, mai spune ceva acum.