| EllaM94 a întrebat:

Bună, sunt in pana de idei. Ce cadou original pot face unui barbat?

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Cu cadourile originale trebuie sa cunosti omul a altfel degeaba, poti sa dai gres foarte usor. Si cine e barbatul? Iubit, sot, prieten, cunostinta, coleg de munca? Si care e ocazia?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Un portofel cu bani in el sa-si ia ce vrea.

| ywar a răspuns:

Un partida de sex pe cinste. Te imbraci in ceva fain si pe cai ca se filmeaza.
Azi e cu lins si sex.

| EllaM94 explică:

Vă mulțumesc! Am ales ceva practic de data asta, știu că cel mai frumos cadou pentru el ar fi fost ceva articole de pescuit dar am vrut să fie ceva amuzant. Faza cu cina romantica o facem frecvent fara o ocazie anume. Am primit raspunsuri foarte interesante si va mulțumesc! La faza cu portofelul am râs!?

| Gijbdtihcv a răspuns:

Pai daca il iubesti pe baiatul/barbatul respectiv ii poti face un album cu pozele voastre sau poate doar o poza cu voi doi in rama. Daca v.ati inceput viata sexuala ii poti pregatii o camera romantica cu lumanari parfumate si multe altele.