| anonim_4396 a întrebat:

sunt noua pe aici happy dar am observat ceva aveti si discutii interesante.am si eu o problema, cam des intalnita pe aici.Nu stiu ce sa fac sa nu ma plctisesc, am periode cand nu am chef de nimic dar nici plictiseala nu mi place, si sincer nu prea am prietene.tot din cauza mea pentru ca le am neglijat.Asa vreme frumoasa e si eu stau in casa.

2 răspunsuri:
| AndreeaSiAndra a răspuns:

Incearca sa te impaci cu ele si daca nu merge v-ati alte prietene da sper ca va merge

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Fiecare om are cel puțin o pasiune, așa și tu, un hobby!
Pa, pa.