| Reject a întrebat:

Sunt o persoana care are un fetish pentru picioarele femeilor/fetelor, adica imi plac foarte mult picioarele. Judec fetele dupa cum arata picioarele lor, am tot timpul dorinte ciudate cum ar fi sa miros picioarele unei fete sau sa le ling.

Intrebarea mea este: ce parere aveti despre mine stiind acest lucru? Daca o persoana v-ar marturisi asa ceva cu ce ochi l-ati vedea ulterior?

Feel free to have an opinion even if you don't like it!winking

13 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Mi se pare interesant. Am citit despre o multime de fetish-uri pe care le pot avea unele persoane, inclusiv despre acesta. Daca o persoana pe care o cunosc mi-ar spune asta, nu mi-as schimba parerea despre respectivul/a doar pentru un astfel de detaliu. Fiecaruia ii poate placea orice, indiferent de cat de bizar ar parea. Acelasi lucru valabil si pentru o persoana pe care abia am cunoscut-o. Din punctul meu de vedere, nu este ceva anormal, avand in vedere ca fiecare are preferintele sale. Este in regula, atata timp cat pentru persoana in cauza este in regula.

| Malphas a răspuns:

Mai mare placerea sa-i sugi picioarele transpirate ale unei tipe dupa ce a stat incaltata 10h+

| Reject explică (pentru Malphas):

Uite pe cineva care stie despre ce vorbesc! happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Toti avem fetish-uri, mai mult sau mai putin ciudate. Daca am sti totul despre cel cu care stam de vorba viata ar fi ingrozitoare.Depinde de modul in care ne manifestam inclinatia spre fetish-ul personal si de controlul pe care-l avem asupra noastra.E un drept al fiecaruia sa-si satisfaca propriile placeri, iar atata timp cat nu o face afectand pe altii, nu vad vreo problema. Daca cineva mi-ar marturisi asa ceva i-as spune aceste lucruri.

| papusica987 a răspuns:

Fiecare cu fanteziile lui.
e foarte frumos sa iti linga cineva picioarelebatting eyelashes

| Reject explică (pentru papusica987):

Ma asteptam sa fie pe aici niste pareri contra foarte serioase, in schimb citesc raspunsul tau si ma minunez. N-am mai auzit de mult sa spuna o fata asta. Ti-a lins pana acum cineva talpile?

| papusica987 a răspuns (pentru Reject):

Iubitul meu mai face asta uneori.(bine nu cum te gandesti tu..asa mai finut saruturi nu stiu cum sa explic)
si nu pot sa spun ca nu imi placebatting eyelashes

| PetrusEmanuelMihai a răspuns:

Si eu sunt asa da nu-mi gasesc o fata pe care sa o sarut pe picioare Papusica987 daca vrei sa te sarut si zici ca-ti place hai la mine. Abia astept sa te sarut pe ele.

| DabiJaWL a răspuns:

Te simti in al 9-lea cer cand se freaca cu picioarele o fata de tine sau cand ti le pune pe fata

| Alicamai a răspuns:

E blana Bro si eu am Foot fetish reperul meu e glezna Femeilor ma inebuneste (esti o persoana complet normala! tongue

| MARIUS0987 a răspuns:

Nu e chiar asa de ciudat, se poate si mai rau. Cand spui ca le "judeci" dupa cum arata picioarele lor, te referi ca acesta e modul tau in care iti alegi partenera? Daca nu la ce judecata te referi?

| Reject explică (pentru MARIUS0987):

Sincer, imi aleg partenera mai mult dupa caracter decat dupa infatisare. Picioarele sunt pentru mine un fel de reper in aspectul lor. Adica as considera frumoasa o fata chiar daca doar picioarele o avantajeaza si ea e groaznica in rest, ceva de genul, dar nu cad in extreme.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MARIUS0987):

La aia de apoilaughing