| loveflowers10456 a întrebat:

Sunt oare singura persoana careia ii displac total cluburile? Nu am nimic cu cei care merg, pana la urma fiecare e liber sa se distreze cum isi doreste. Eu inca de la inceput am fost reticienta in ceea ce priveste clubareala, am fost de vreo 2 ori in timpul liceului, atunci fiind mai mult constransa de prieteni sa ma duc, eu nu sunt genul de persoana careia sa ii placa agitatia, muzica data la maxim, la dans ce sa mai zic nu ma pricep deloc, nu simt acea energie si placere care o au altii cand merg in astfel de locuri, mai pe scurt nu ma simt deloc in largul meu. Pot sa am alaturi cea mai buna companie, eu tot nu pot sa-mi intru in starea aia. Si inca un lucru care il detest este faptul ca nu pot vorbi deloc cu persoana de langa mine trebuie sa zbieram unul la altul ca sa ne intelegem, betivii si fumul de tigara intra pe locul 2. Prefer de 1000 ori sa merg intr-un pub, parc orice alt loc numai club sa nu fie. Acum sunt la facultate si mai multi colegi m-au chemat in repetate randuri si cand le-am zis ca nu vin, s-au uitat la mine de zici ca am omorat pe cineva. Sunt eu prea incuiata si ciudata pentru ca nu suport deloc cluburile? Voua cum va place sa va petreceti timpul liber?

9 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Clubberii nu sunt tocmai inteligenti. Ups blushing
Ai perfecta dreptate, mai putin la partea cu fumul de tigara. S-a interzis fumatul in localuri, din martie 2016.
Eu mai intru in cluburi, dar nu stau mai mult de o ora. Cel mai frumos mi se pare la un "show" la cabana, sau undeva pe munte (foc de tabara, gratar, beutura).

| GoldenZenith a răspuns:

Sora mea dintr-o altă mama. love struck

| HazelEyes77 a răspuns:

Sunt la asentimentul tau. Si mie imi displac profund astfel de locuri. Si am fobie de nuntile de la noi de asemenea.

andreia67
| andreia67 a răspuns:

Sunt 100% de acord cu tine, si eu sunt exact la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I feel you. Every word.
Mie chiar mi se face teribil de rău dacă sunt supus pentru multă vreme in zgomot mare. Pana si balurile sau bancheturile...nuntile... nu-mi plac mai ales din acest motiv. Nu pot sa rezist la gălăgie. Chiar mi se face rău, am stări de greață.

| munteanuionvictor a răspuns:

Nici mie nu-mi plac. Ai dreptate să preferi atmosfera mai liniștită.Te poți distra foarte bine și în aer liber.

| ColdHeart a răspuns:

E fain sa iesi din cand in cand, mai elimini stresul.

| Anonim820 a răspuns:

Singurul club care imi place e clubul lui mickey mouse, fac 21 de ani nici azi nu am inteles ce gasesc oameni interesant in haosul ala, am fost o singura data tarata in mocirla aia laughing)

In timpul liber imi place sa ma plimb singura in timp ce ascult muzica, iubesc sportul, joc baschet ma plimb cu bicicleta ador sa merg pe role, patine

| AdrianVoicu a răspuns (pentru Anonim820):

Sa iti fie rusine, hoooaaa, ai zis ca estii o fata cuminte cum potii sa miniti, mai dezamagit mincinoasa virtuala laughing)))
Do not judge until you know the story laughing)))