| Daiana_1737 a întrebat:

Buna!
sunt reprezentant avon in zona trendsetter vreau sa-mi comand cartela my avon mobile cu 21 lei
Dar in fiecare luna daca incarc cu 4 euro primesc 2000 minute (orange si my avon mobile) 2000 mesaje (orange si my avon mobile) si 100 minute nationale?
asta o pot pastra de acum incolo nu?
Cat despre cei care ma suna, ei consuma minute nationale? sau orange cei din orange vorbesc sau mesaje...

Multumesc!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Intră la ei pe site sau întreabă coordonatorul tău, persoana care te-a înscris.
Pa, pa.

| Daiana_1737 explică:

Multumesc pentru sfat @ Legiuitoarea dar vreau sa stiu de la cei care au incercat deja cartela.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu asta si iti raman mintele
nu poti sa citesi eu am 10 ani si stiu asta