| GEORGY_4531 a întrebat:

sunt singura acasa, am 12 ani, si vreau sa imi fac ceva sa mananc si nu stiu ce idei? mie fruica sa dau drumu la aragaz ceva idei?

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Lapte cu cereale, Sandwich-uri.

| browneyes99 a răspuns:

Eu am 11 ani si imi fac Nuggets cu cartofi prajiti.Ai putea sa incerciwinking
E super bun.Si in caz ca tie frica sa pornesti aragazul incearca asa: Aprinzi chibritul, il pui pe ochi, il lasi acolo, si pe urma dai drumul la gaze. Dupa ce se aprinde focul bagi acolo un cutit si scoti chibritul.winkingEu asa fac cand sunt la sora mea, caci acasa am aragaz cu buton.