supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Bună, supici! Cum a fost 2019 pentru voi? big grin Eu simt că au trecut 5 ani, nu unul.

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

A avut perioade si perioade. Un timp mi-a mers excelent,, apoi un timp execrabil, dar per total a fost un an destul de ok incluzand absolut mai toate domeniile si planurile in care am fost implicat.

| Freya1 a răspuns:

Foarte multi se plâng de acelaș lucru, ca a trecut greu anul.Eu una sincer am avut foarte multe greutăți si am luat destul de multe decizi proaste asa ca sper ca anul ce vine va fi mai ok.

| Celcestietot a răspuns:

A fost un an bun.

| SilentRain a răspuns:

Buna Supica, a fost nașpa rau

| gemeni6226 a răspuns:

P er ansamblu anul 2019 a fost cu mult mai bun pentru mine decat anul 2018 am avut foarte multe realizari, dar bineinteles mereu e loc de si mai bine. Sper ca anul 2020 chiar daca nu o sa fie mai grozav decat 2019 dar sa nu fie nici unul mai rau ca aceasta.Nu mie nu m-i se pare ca au trecut 5 mie anul acesta mi-e trecut foarte repede. Unele zile sunt mai grele dar in ansamblu 2019 a trecut repede.

| Dalmore a răspuns:

Super, mi-am luat sclav.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A trecut prea repede. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai e suficient timp cat sa dea un autobuz peste mine. Vorbim in ianuarie 2020, eventual.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A fost un an cu destul de multe hopuri. Am inteles lucrurile cu adevarat importante, ce conteaza cu adevarat si ce nu si am facut niste alegeri destul de dificile, dar care mi-au imbunatatit perspectiva din multe puncte de vedere. Stiu ca suna a cliseu, dar anul asta, dar si ceilalti de dinainte m-au facut sa-mi revizuiesc propria persoana si cumva si propria viata.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Pentru mine a fost un an destul de bun.

| Henrypericolpublic a răspuns:

A fost mult mai lung...
A fost mai bun decat 2018 si mai interesant dar acum in 2020 sau 20-20 sper sa revina vremurile bune.