| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna T.P, U. uitandu-ma la filmul Numai Iubirea an vazut ca Adela Popescu ( Alina Damaschin ) ca a fost violata.Bine in film e un rol da am o intrebare... Daca de exemplu iubita mea ar fi violata de un vecin s-ar teme si de atingerile mele ca om sau numai de cel care a violat-o? Bine nu am inca iubita insa intreb pentru ca in film a luat frica doar de agresor nu si de iubit. Asa se intampla si in viata reala, frica doar de de agresor?

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Interesant cum toți băieții de vârsta ta sunt obsedați de got, lucifer și witcher iar tu te uiți la numai iubirea

| SG1995 a răspuns:

Depinde, dacă traumele sunt puternice, va dura o perioadă până când o femeie va mai avea curajul nu să facă sex, dar să se dezbrace în fața unui bărbat.