| Candy a întrebat:

Buna toata lumea! eu as vrea sa imi fac un oracol virtual si voi sa raspundeti la toate intrebarile va rog :

1 foaie verde lamaita hai sa facem cunostinta(spune-mi numele tau)
2 ce zodie esti
3 foaie verde bob nascut cand si unde t-ai nascut(luna, data, anul, unde t-ai nascut)
4 ce animale iti plac
5 ce seriale iti plac
6 ce faci in timpul liber
7 in ce clasa esti
8 cati ani ai
9 ce tik ai
10 ce ocupatii ai tu
11 ce vrei sa te faci cand vei fi adult
12 ce stil de haine iti plac (dress, fashion model, casual e. t. c)

Amintiri amintiri amintiri (adica o poezie un sfat sau alceva )

5 răspunsuri:
| CookieșiParty a răspuns:

1.Iulia
2.Berbec
3.3 Aprilie 2002 Bucuresti
4. Pisica,calul, cainele, delfinul etc.
5.Shake it up, Hannah Montana, Viata in acvariu etc.
6.Ma duc pe TPU si raspund la intrebarile tale si ma joc cu prietenii
7.a-II-a
8.8{in Aprilie implinesc 9}
9.N-am nici un tik!
10.Scoala...
11.Scriitor,scenograf ceva de acest gen
12. Lejer, casual, baietos

Sa faci bine-n viata asta ca sa-i rasplata asta!

| Needle a răspuns:

1. Andra
2. Gemeni
3. Iunie 11 1997
4. Pai am papagali deci papagali chiar daca sunt pasaribatting eyelashes
5. Lie to me
6. Stau la PC
7. 7-a
8. 13
9. Nu am tik
10. pai asc muzica
11. Jurnalista laughing sau psiholog sau coafeza
12. Nu conteaza, orice... aproape
Nu stiu amintiti tongue FUNDA?batting eyelashes

| Needle a răspuns:

Am gasit amintire:
Amintirea nu se scrie pe o foaie de hartie, Ci pe o inima curata, Sa nu o uiti niciodata

| Candy explică:

Va las eu o amintire pentru ionescualex6: cand gura vei deschide, un pumn vei primi, atunci o lacrima iti va cade, pe fata de (nu gaseam rima) copil. sa fim chit ca si tu ai zis

| Idc12345 a răspuns:

1:Alex 2:Taur 3:4 mai 1999, bucuresti 4:raton, zebra, girafa 5:nu seriale,ci filme:the grudge,mirrors, saw, paranormal activity 6:stau la pc, ma plimb cu prietenii 7:a5a 8:app.12 9:nu am 10:scoala 11:profesor geografie/engleza 12:casual AMINTIRI:du-te pasare maiastra la Andra la fereastra,daca doarme n-o scula,da-i un pumn din partea mea; doua mere, doua pere, te salut la revedere!; de pe muntele Rio eu iti spun adio...