| Kernyng a întrebat:

Tocmai am terminat jocul Metin2 acum vreau sa ma apuc de alt joc! Dar nu jocuri de gen Cs sau Fifa alte jocuri mmorpg sau altcumva! Va rog sa-mi dai niste jocuri! Cine imi spune jocul cel mai tare primeste funda

Răspuns Câştigător
| Revelation a răspuns:

4Story, cresti mai greu ca pe metin dar e super tare sunt niste super magii e grafica super reala

Dar daca intr-adevar vrei cel mai bun joc MMORPG din toata lumea : PerfectWorld este cea mai buna grafica cel mai tare joc cele mai tari peisaje cea mai tare muzica absolut cele mai tari caractere cele mai tari skilluri cei mai tari monstrii din toate jocurile de pana acum a si castigat nu stiu cate titluri este cel mai bun joc de pana acum. Este in engleza bineinteles si dupa nume dar nu este greu de jucat. BAFTA

3 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

League 2

e in top 3 mondial

| xSinner a răspuns:

Incearca perfect world international sigur o sa iti placa are o super grafica(daca ai placa de 512 se vede mult mai bine ca CoD BlackOps), super gameplay, relativ usor pana la lvl 50+ distractiv, munca in echipa. Daca te apuci contacteazama pe serverul Dreamweaver pe numele SlayerPro sunt mai mereu on si te pot ajuta cu toate cele.

| madalinionutmilu a răspuns:

Trebuia sa te apuci de cs mod base biulder e super marfatongue