| anonim_4396 a întrebat:

acum cam o luna mi-am facut a doua gaura in ureche si am azi am scos cercelul ca sa mai curăţ zona cu spirt. M-am gandit ca ar merge o schimbare asa ca am luat un cercel pe care l-am dat cu spirt si cheita la fel si l-am pus, eu am mai purat acei cercei si nu am patit nimic, ar putea sa se infecteze zona? inca ii mai am pe aia de argint dar as face o mică schimbare (tin sa precizez ca pe cei ce i-am pus acum nu sunt de argint dar i-am mai purtat si nu am păţit nimic) + gaura a fost facuta la un salon special

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Dupa doar 1 luna nu este vindecat complet, ai risc mare sa te infectezi oricât spirt ai da.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Pai daca nu s-a vindecat gaura ce conteaza ca ti-ai facut la un salon special.
Acei cercei poate iai purtat in gaurile care sunt vindecate dar in cele noi e mai mult decat posibil sa cocleasca si sa se infecteze chiar daca ai dat cu spirt.
Acum tu stii daca locul e vindecat, dar dupa o luna cred ca e vindecat.

| lilith16 a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

Pare vindecat

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru lilith16):

Atunci nu cred ca e vreo problema, numai sa nu dormi cu ei happy