| Imstrong a întrebat:

Acum cateva saptamani am visat ca zbor cu avionul big grin si de atunci imi doresc asta foarte mult.
Si am mai visat ca aveam un manechin in casa,si ca cand stateam in pat,el se misca si dansa ca un om.
Am vrut sa-mi strig parintii de frica dar nu puteam striga,parca nu mai aveam voce, si dupa cateva minute am primit un mesaj pe mobil ca o maimuta a evadat de la zoo si a intrat in casa mea si sa nu-mi fac griji ca o sa ma salveze laughing))) Stiu ca e ciudat visul cu manechinul dar eu asta am visat si vreau sa stiu ce inseamna aceste vise happy
Funda celui care imi explica! Vot la totiwinking Scuzati de categorie.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Pai sa vezi ca visele sunt de fapt sub-constientul nostru, ce faci ziua influenteaza visul.

https://www.youtube.com/watch?v=J_qXFmRY1bw

https://www.youtube.com/watch?v=rqTtRfGoYVE

| Imstrong explică (pentru DenisIonut01):

Mersi! Mai astept cateva zile si daca nu mai primesc raspunsuri iti dau funda! :*

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Imstrong):

Nici o problema, eu ti-am raspuns sa te ajut.Nu sa primesc funda.