| caitlinsalvatore1997 a întrebat:

Acum sunt in clasa a9-a pe profilul turism si alimentație, dar din semestrul doi vreau să mă transfer pe profilul comerț la alt liceu. Trebuie să mai dau diferențele sau pot intra doar cu media de pe primul semestru? Dacă nu, sunt grele diferențele?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

O să dai eventualele diferențe din materia intregii clase a 9 a - transferul o să-l faci DOAR la sf. anului scolar. Media in calcul va fi cea cu care termini

| caitlinsalvatore1997 explică (pentru sierra1):

La sfarsitul anului?

| sierra1 a răspuns (pentru caitlinsalvatore1997):

Da, DOAR la sf. anului scolar