| yonut11 a întrebat:

Buna TPU am 20 de ani 1, 75m si fac foarte mult efort fizic as vrea sa iau proteine sau ce imi recomandati impotriva oboseli?

1 răspuns:
| ThePunisher a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu un instructor despre chestia asta, sau ai putea sa te duci la un magazin de suplimente alimentare pentru sportivi, ca de regula tipii de acolo se mai pricep. Ai putea sa iei ceva cu aminoacizi spre exemplu. Nu uita, suplimentele alimentare gen proteine, creatina s.a.m.d. sunt doar suplimente, daca nu sustii efortul fizic cu un program adecvat de odihna si cu o alimentatie corespunzatoare, nu vei obtine rezultatele asteptate. Mult succes!