| Dndaskls a întrebat:

Bună TPU, am auzit că va veni sfârșitul lumii pe 29 luna asta, cică așa zic adepții teoriei conspirației, credeți că e adevărat?

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tot asa de adevarat cum a fost si in zecile sau sutele de sfarsituri ale lumii anuntate pana acum.
Sa fim seriosi, nimeni nu stie cand o sa fie sfarsitul si anuntarea periodica a acestuia sunt doar idiotenii sau glume proaste.

| whatevernvm a răspuns:

Normal ca e adevarat. A mai fost pana acum de cateva ori, e ca un fel de eveniment anual

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi eu zic sa ti faci bagajul, ca mai sunt 2 saptamîni jumate, si ai timp sa te gîndesti ce sa pui in bagaj, dar nu il umple sa ti fie usor sa sari de pe geamul din bucatarie sau balcon cînd vine sfârsitul lumiilaughing cine te a mintit ca vine pe 29 iulie? cine crezi tu ca stie exact data ziua ora luna? Numai Dumnezeu stie, dar tu poregateste bagajul ca la tine sfirsitul vine, mai devreme, adică mîine, ca sa nu mai astepti aproape 3 saptamîni. mîine cind te trezesti i ei frumos băgăjelul in mînuță, si o i ei inaintea sfirsituluilaughing nu mai crede bă prostiile debitate de toti savantii, trezeste te.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar cineva cu IQ-ul similar cu numarul pantofului poate sa creada in astfel de baliverne. Du-te si te cuta mai baiete. rolling on the floor

| R0R0 a răspuns:

Nu cred in asta.

| deeeaqq a răspuns:

Da, cum a venit şi anul trecut sfârşitul lumii. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sfarsitul lunii.

| MistretulPufos a răspuns:

Daa, cum sa nu

| Roxin a răspuns:

Abia astept sa vina. Il astept.

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Cu siguranta.

| mvcxzghjjhgfdsjhgf a răspuns:

Nu e adevarat daca era macar 50 %adevarat avea se se zica pe la televizoare