| MaMpAcIno a întrebat:

Am bagat windows 7 ultimate si am setat ca din 5 in 5 minute sa mi se schimbe imaginea pe desktop, dar de la un timp nu mai imi apare nimic decat o imagine neagra, si daca imi setez din nou imaginile imi apar timp de cateva minute apoi imi apare din nou imaginea neagra. ce program am putea sa instalez? DAU FUNDAAAA love struck!

1 răspuns:
| Maidanezul a răspuns:

Poate ai o facatura de W7 am auzit ca multi se pling de el si cere resurse la greu.eu ma descurc cu un amarit de xp